Yedek Parça


Marini 1899’dan beri metal işleme sektöründedir ve son 50 yıldır asfalt plenti üretimi ve satışında bir dünya lideri olarak öne çıkmaktadır.

Doğru plent bakımı, plentin ömrü boyunca yüksek performansla çalışmasına imkan sağlamaktadır. İşte bu yüzden MARINI’nin ana hedefi yetkin bir yedek parça servisi sunmaktır.
MARINI yedek parça departmanı, bu sektörde yıllar boyunca elde etmiş olduğu tecrübelerden faydalanmaktadır. Bu servisin bir diğer özelliği de artık üretimde olmayan plentler için yedek parça bulup tedarik etmektir. Bunun mümkün olmadığı durumlarda ise alternatif bir çözüm bulmak için derin ve kapsamlı çalışmalar yapılabilmektedir.
Müşteri memnuniyeti şirketimizin ana amaçlarımızdan biridir. Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak ve acil durumlarda hızlı bir şekilde hizmet verebilmek adına yedek parça departmanımız Pazartesi’den Cuma’ya sabah 08.00’den akşam 18.15’e kadar, Cumartesi günleri ise sabah 08.00’den akşam 16:00’a kadar açıktır. Bu saatlerde fabrikamızda, bu saatler dışında aşağıda belirtilen telefon numaralarında sizlere eksiksiz hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bilgi almak için lütfen yedek parça servisimiz ile iletişime geçiniz.

Marini;

  • Tüm yedek parçalar için 6 ay garanti,
  • Yüksek kaliteli ve fonksiyonel parçalar ile hızlı değişim,
  • Orjinal yedek parça servisi

sunmaktadır.

Yedek parça departmanımızın hızlı ve doğru teklifi yapabilmesi için talebinizle birlikte aşağıdaki bilgileri sağlamanız yeterlidir:

  1. Plent modeli ve seri numarası
  2. Yedek parça kodu